O NÁS

Vážení zákazníci,

STK „Na Přerovské“ s.r.o. je moderní společnost, která svým zákazníkům poskytuje komplexní služby - od zákonného a havarijního pojištění až po vyřízení žádostí na odborech dopravy po celé České republice. Firma zaměstnává dostatečný počet zkušených techniků a mechaniků s dlouholetou praxí.Naše STK spolupracuje s "Krajskou testační komisí historických vozidel Olomouckého kraje" a je partnerem klubu historických vozidel "Boxer Morava Historik".

STK „Na Přerovské“ s.r.o. je společnost, která v roce 2009 zahájila provoz stanice technické kontroly pro motocykly, osobní a nákladní vozidla do 3,5t a jejich přívěsů. Technické prohlídky probíhaly na jedné kontrolní lince, měření emisí na 2 pracovištích. Jelikož je naší prioritou spokojenost zákazníka, došlo v lednu 2012  k vybudování a zprovoznění druhé kontrolní linky na provádění technických prohlídek. Později došlo i k rozšíření pracovišť na měření emisí.

Nyní tedy naše STK disponuje 2 zkušebními linkami a 10 stanicemi měření emisí. Naší prioritou je zkrácení čekací doby, rychlejší odbavování zákazníků.

V září 2018 počala výstavba nové budovy. Plánováno je rozšíření stanic měření emisí. V současné době došlo již k navýšení počtu parkovacích míst.

 

 UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY

V době možné nákazy probíhá provoz STK po předchozí domluvě na tel. 585 155 472.

Děkujeme za pochopení

 

 

 

Otevírací doba:     

pondělí - pátek  

březen - říjen     7:00 - 18:00
prosinec - únor     7:00 - 17:00

 

 

  Těšíme se na Vaši návštěvu                                                               

                                                                                                Foukal Vladimír
                                                                                                     jednatel